Multiplatformowy shooter z Xbox Game Pass doczeka się pomocy Mega-Mana. Capcom próbuje ratować średnio przyjętą grę

Exoprimal Mega-Man

Nie wszystkie gry, które na premierę trafiają do Xbox Game Pass, stają się hitami, utrzymując przyzwoite liczby graczy. Tak właśnie stało się z Exoprimal, które debiutując w połowie lipca 2023 roku, raczej nie porwało zbyt wielu recenzentów i graczy. Capcom jednak nadal próbuje ratować tę produkcję, a jednym ze sposobów ma być crossover ze Mega-Manem.

Exoprimal doczeka się intrygującego crossoveru z Mega-Manem

Exoprimal — zapowiedź 4 sezonu

Na oficjalnej stronie Exoprimal pojawiła się informacja, że wraz z rozpoczęciem 4. sezonu rozgrywek do gry trafi zawartość nawiązująca do IP Mega-Mana. Będzie to trzecia marka (po Street Fighter, Monster Hunter) należąca do Capcomu, która trafi do tego shootera od czasu premiery w lipcu 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście tego rodzaju crossover oznacza szereg zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych inspirowanych kultową postacią. Odblokowanie ich będzie możliwe udziałowi w specjalnym wydarzeniu, które polegać będzie na pokonaniu bossa Yellow Devil.

Poza tym gracze mogą liczyć na nowy tryb wyzwań nazwany Time Loop Rebelion, który jest pewną odmianą ostatniej misji z podstawowej wersji gry. Po pokonaniu ostatniego bossa i spełnieniu wszystkich warunków najwięksi śmiałkowie mogą liczyć na „specjalne nagrody”.

Exoprimal

W grze pojawi się także kilka nowych egzoszkieletów wraz z nowymi modułami oraz zestawami ruchów. Ciekawie brzmi także kwestia tworzenia niestandardowych meczów dla znajomych w ramach rozgrywki międzyplatformowej.

Wszystko to więc zapowiada się dosyć ciekawie, ale w żaden sposób nie da się stwierdzić, czy wszystko to wystarczy, aby gra zaczęła zyskiwać nowych odbiorców. Pierwsze wrażenie raczej nie było przesadnie entuzjastyczne, ale w końcu nie raz deweloperom udawało się odmienić losy pozornie straconych projektów.

Źródło: YouTube: Exoprimal

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.