Strzelanka od Capcomu i trzy inne gry za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją rusza kolejna edycja Xbox Free Play Days. W trakcie najbliższego weekendu użytkownicy konsol Xbox znów będą mieli szansę przetestować kilka wybranych produkcji. Tym razem – jak się okazuje – zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak Anno 1800 Console Edition, Exoprimal, Naruto To Boruto: Shinobi Striker oraz Train Sim World 4.

Anno 1800 Console Edition, Exoprimal, Naruto To Boruto: Shinobi Striker oraz Train Sim World 4 za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days (9-12 listopada)

Exoprimal – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 12 listopada, czyli do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry postapo

Zamierzacie w ten weekend stawić czoła dinozaurom w Exoprimal? A może sprawdzicie się w Anno 1800 Console Edition? Koniecznie dajcie znać, jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days i którą z wymienionych wyżej produkcji przetestujecie w pierwszej kolejności.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.