Nowy zwiastun Expeditions A MudRunner Game już w sieci! Znamy datę premiery gry twórców SnowRunnera

Expeditions A MudRunner Game

Fani off-roadowych wrażeń zapewnianych przez studio Saber Interactive mogą mieć powody do zadowolenia. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun Expeditions A MudRunner Game, który zdradza datę premiery gry. Zainteresowani mogą również rzucić okiem na kilka ujęć z rozgrywki.

Zwiastun Expeditions A MudRunner Game już w sieci. Premiera na początku 2024

Zwiastun Expeditions A MudRunner Game

Twórcy między innymi lubianego przez graczy SnowRunnera udostępnili właśnie nowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji. Jak dowiadujemy się z materiału, Expeditions A MudRunner Game zadebiutuje 5 marca 2024 roku. Trailer prezentuje również różne fragmenty z rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ramach przypomnienia w Expeditions A MudRunner Game gracze będą mogli zasiąść za kierownicą różnych pojazdów terenowych. Na śmiałków czekać będą rozległe pustynie, dziewicze lasy i najwyższe góry. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostaną różne gadżety, w tym wykrywacz metalu czy dron zwiadowczy.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

W dniu premiery gracze otrzymają 12 map, 16 pojazdów oraz 80 ekspedycji. Na zakończenie przypomnijmy, że Expeditions A MudRunner Game zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xboxy Series X|S oraz na Nintendo Switch.

Źródło: YouTube, Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.