Pierwsze gameplaye z F1 2022. Wyścigi ładne jak nigdy dotąd!

F1 2022

F1 2022 zostało zapowiedziane już jakiś czas temu, a premiera gry odbędzie się jeszcze tego lata. Tak się jednak składa, że dopiero teraz w sieci pojawiły się pierwsze gameplaye z najnowszej odsłony lubianej serii wyścigówek. Rozgrywka prezentuje się naprawdę ładnie, co na pewno doceni wielu graczy.

REKLAMA

Pierwsze gameplaye z F1 2022

F1 2022 – gameplay z wersji na PC 4K@60FPS

Powyższe nagranie przedstawia gameplay z pecetowej wersji F1 2022 w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160 px) i 60 FPS-ach. Oprawa audiowizualna robi niemałe wrażenie, a całość prezentuje się naprawdę miodnie. Widać, że twórcy włożyli niemało pracy, aby dopracować swoją produkcję.

Przeczytaj też: Impreza Summer Game Fest 2022 zapowiedziana — wiemy, kiedy się odbędzie

W odniesieniu do poprzednich części (poza lepszą oprawą audiowizualną) F1 2022 zaoferuje jeszcze m.in. usprawnioną mechanikę jazdy i nowy tryb rozgrywki – F1 Sprint. Za produkcję ponownie odpowiada doświadczone studio Codemasters, które na grach samochodowych zjadło zęby. Więcej materiałów z rozgrywki w omawianym tytule można obejrzeć poniżej.

Gameplay z F1 2022 – Miami
Gameplay z F1 2022 w deszczu

Premiera F1 2022 odbędzie się 1 lipca 2022 roku, a gra ukaże się na PC, Xboxie One, Xboxie Series X|S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!