Data rozpoczęcia Summer Game Fest 2022. Na imprezie zobaczymy m.in. zapowiedzi nowych gier

Summer Game Fest 2022

Wiemy, kiedy rozpocznie się tegoroczne wydarzenie Summer Game Fest 2022. Na nadchodzącej imprezie dla graczy zobaczymy m.in. zapowiedzi nowych gier oraz nowe materiały z tytułów, które ujawniono już wcześniej. Zapowiada się naprawdę ciekawa transmisja, której żaden zapalony gracz nie może przegapić.

REKLAMA

Kiedy Summer Game Fest 2022? Data imprezy ujawniona

Tegoroczne wydarzenie Summer Game Fest 2022 rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Imprezę poprowadzi kanadyjski dziennikarz Geoff Keighley, a podczas jej trwania możemy się spodziewać zapowiedzi naprawdę dużych gier, różnego rodzaju nowinek i aktualizacji od twórców.

Przeczytaj też: Mafia 4 rzekomo już powstaje

Summer Game Fest 2022 będzie strumieniowane na żywo w serwisach takich jak YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Ponadto po raz pierwszy impreza będzie pokazywana również w kinach IMAX, choć na ten moment nie wiadomo, czy w Polsce też. Będziecie oglądać SGF 2022? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!