Chyba właśnie poznaliśmy datę premiery F1 23. Pierwsze szczegóły na temat gry od EA Sports

F1 23

Formuła 1 nazywana jest królową wyścigów, dlatego nie może dziwić, że posiada rzeszę fanów na całym świecie, w tym również w Polsce. Ostatnio pojawia się coraz więcej plotek, że premiera F1 23 ma odbyć się tuż przed wakacjami. Tym razem za sprawą insidera billbil-kuna oraz redakcji Insider Gaming możemy poznać nowe szczegóły związane z grą wyścigową od EA.

F1 23 z nowymi szczegółami oraz prawdopodobną datą premiery

EXCLUSIVE
🚨RELEASE DATE REVEAL🚨

F1® 23 will be released on

..
.
June 16th, 2023

EA Play members and those who pre-ordered F1 23 Champions Edition can start racing three days earlier (June 13th, 2023)#F1 #EA #Codemasters #ElectronicArtshttps://t.co/30hkA6djAV

— billbil-kun (@billbil_kun) April 25, 2023

EXCLUSIVE
🚨RELEASE DATE REVEAL🚨

F1® 23 will be released on

..
.
June 16th, 2023

EA Play members and those who pre-ordered F1 23 Champions Edition can start racing three days earlier (June 13th, 2023)#F1 #EA #Codemasters #ElectronicArtshttps://t.co/30hkA6djAV

— billbil-kun (@billbil_kun) April 25, 2023

Billbil-kun to znany insider, którego informacje bardzo często się potwierdzają. Tym razem ujawnił, że premiera F1 23 odbędzie się 16 czerwca 2023 roku. Dodał on także, że użytkownicy EA Play oraz ci, którzy zakupili preorder F1 23 Champions Edition, zagrają 3 dni wcześniej.

Insider Gaming również dotarł do nowych informacji o F1 23. Pierwszą z nowości, które potwierdzają źródła redakcji, jest wprowadzenie F1 World. Opcja ta ma dotyczyć trybu online, chociaż na razie dziennikarze nie ujawnili więcej szczegółów na ten temat.

W porównaniu do poprzednich części powróci narracyjny tryb fabularny, który zadebiutował w F1 21, jednak w 2022 roku został usunięty przez EA Sports, które przejęło wtedy serię F1. Na pewno nie powrócą klasyczne samochody znane z poprzedniej części, natomiast supersamochody, które zadebiutowały w F1 22, pozostaną w grze. Gracze, którzy chcą bardziej dostosować wygląd swojego samochodu, mogą się rozczarować, gdyż F1 23 nie będzie zawierał konfiguratora malowania.

Oprócz tego w F1 23 ma także pojawić się system, który pozwoli na ulepszanie bolidów. Te ulepszenia będą możliwe do zdobycia po wygraniu wyścigu czy wykonaniu określonego wyzwania. Jak informuje źródło redakcji Insider Gaming, dodatkowo gra ma dać nam możliwość skorzystania z usług sponsorów czy strategów, którzy mają pomóc w rozwoju naszego zespołu. Natomiast podczas rozgrywki, dzięki wyścigom oraz różnym zadaniom, będzie można zdobyć pieniądze i punkty doświadczenia.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie F1 23, które ma wg. doniesień nastąpić w najbliższym tygodniu. Warto dodać, że poprzednia część serii F1 za sprawą EA Play jest także dostępna w bibliotece Xbox Game Pass w planach Ultimate i PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.