F1 23 z zapowiedzią na dniach? Premiera gry ma się odbyć szybciej niż myślicie

F1 23

Formuła 1 znana jest jako królowa sportów wyścigowych. Jej popularność jest dosyć wysoka także w Polsce. Wielu z naszych czytelników zapewne długo czekało na tę informację – zapowiedź oraz premiera F1 23 mogą nastąpić szybciej, niż myśleliśmy.

F1 23 z zapowiedzą w ciągu tygodnia oraz premierą w czerwcu 2023 roku?

Informację o zbliżających się nowościach w sprawie F1 23 udostępnił dziś na Twitterze znany insider billbil-kun. Jego zdaniem EA zapowie grę w ciągu tygodnia, a jej premiera jest natomiast planowana na przedział 13-20 czerwca 2023 roku.

Spajałoby się to z datą publikacji poprzednich odsłon serii. Te debiutowały bowiem zazwyczaj na początku wakacji.

Warto również wspomnieć, że zdaniem tego samego insidera Codemasters – deweloper stojący za produkcją F1 23 – pracuje nad jeszcze jedną grą samochodową. Ma się ona skupiać na rajdach WRC i również zostać zapowiedziana „bardzo szybko”.

Zobacz też: Gry turowe

Ostatnia produkcja traktująca o wyścigach Formuły 1, F1 22, została wydana przez EA 28 czerwca 2022 roku. Trafiła wtedy na PC, PS4, Xboxa One, PS5 i Xboxy Series X|S. Za sprawą EA Play jest także dostępna w bibliotece Xbox Game Pass w planach Ultimate i PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.