F1 23 i dwie inne gry za darmo przez weekend! Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Mamy czwartek, a to oznacza, że Microsoft przygotował dla nas zupełnie nową listę gier udostępnianych w ramach Xbox Free Play Days. Ostatnio gracze mogli przetestować m.in. Dragon Ball The Breakers i trzy inne pozycje. Tym razem otrzymaliśmy bardziej zróżnicowane pozycje, które powinny trafić w gusta sporej części społeczności.

F1 23, Stray Blade i Deceive Inc. za darmo w ramach Xbox Free Play Days (16-19 listopada)

F1 23 – trailer

W tym tygodniu Microsoft w ramach Xbox Free Play Days zaoferował graczom trzy konkretne i dość zróżnicowane od siebie. Zdaje się to wiec propozycja idealna dla wszystkich, którzy obecnie jeszcze nie wiedzą, w co zagrają w trakcie nadchodzącego weekendu. Członkowie Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate mogą za darmo przetestować wymienione wyżej produkcje do 19 listopada.

Przeczytaj też: Gry na PS Vita

Jak oceniacie najnowsze gry ujawnione w ramach Xbox Free Play Days? Widzicie tutaj coś dla siebie? Czekamy na Wasze komentarze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.