Xbox Games Showcase przyniesie zapowiedź niespodziewanej gry? Fable może uświetnić pokaz Microsoftu

Fable 4

Najnowsza odsłona cyklu Fable od swojej pierwszej oficjalnej zapowiedzi z 2020 roku zdaje się, zniknęła w pomroce procesów produkcyjnych. Jeszcze w ubiegłym roku w sieci pojawiły się niepokojące doniesienie wedle których deweloperzy mieli spory problem z przystosowaniem silnika Forzatech do potrzeb tego tytułu. Nowy materiał prosto od Microsoftu zdaje się sugerować, że wkrótce dowiemy się nieco więcej na temat losów tej nietypowej produkcji.

Microsoft sugeruje, że Fable może pojawić się na Xbox Games Showcase

Spekulacje te pojawiły się po najnowszym materiale Microsoftu w którym firma zaprasza wszystkich na swój nadchodzący pokaz Xbox Games Showcase. Na krótkim wideo udostępnionym na Twitterze widać, że jego motywem głównym jest brokat, który budzi oczywiste skojarzenia z magicznym pyłem. Ten zaś może wskazywać na obecność wróżek, które w pewnym stopniu są znakiem marki Fable.

W pewnym sensie traktować to można jako nawiązanie to trailera z 2020 roku, w którym ten magiczny proszek również się pojawiał. Tym bardziej więc materiał ten rozbudza nadzieje i spekulację na to, że podczas nadchodzącego wydarzenia dowiemy się czegoś nowego na temat Fable 4.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Xbox Series X

Oczywiście nie jest to absolutnie nic pewnego, bo nigdzie oficjalnie nie potwierdzono, aby podczas Xbox Games Showcase Fable 4 miało zostać faktycznie zaprezentowane. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że faktycznie do tego dojdzie…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.