Fable na nowym zwiastunie podczas Xbox Games Showcase 2024! Czy to będzie TEN „ex”?

Fable

Prawie rok temu podczas Xbox Games Showcase 2023 doczekaliśmy się wyczekiwanej przez wielu zapowiedzi Fable. Wówczas produkcja zachwycała poziomem oprawy wizualnej, choć kontrowersje wzbudzał wygląd głównej bohaterki. A jak wygląda to rok później na nowym trailerze?

Fable nadal zachwyca. Nowy trailer na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun Fable

Najnowszy zaprezentowany trailer Fable udowadnia tylko, że pewną wizytówką tej gry będzie jej oprawa wizualna oraz luźne podejście do przedstawianej historii. Nie sposób nie wspomnieć o przebitkach z gameplayu, które jak na razie prezentują się niezwykle dobrze, co udowadnia tylko z jaką uwagą podchodzi się do tego aspektu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dość dobrze wyglądają też animacje walki, które całkiem dobrze współgrają z całą resztą oprawy. Istotne też dla niektórych może być to, że główna bohaterka pierwszego i drugiego trailera nieco zmieniła się pod względem wyglądu. Oczywiście nie wszyscy będą zadowoleni, ale widać, że twórcy słuchają głosu potencjalnych odbiorców.

Fable zadebiutuje w 2025 roku i od początku dostępna będzie w ramach Xbox Game Pass! Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.