Fabularny trailer Saints Row – szykuje się powrót zwariowanego GTA

Saint's Row

Na tydzień przed oficjalną premierą do sieci trafił fabularny zwiastun nadchodzącej odsłony Saints Row. Choć twórcy zaserwują graczom całkowity reboot, to gra nie będzie pozbawiona swojego DNA. Zapowiada się szybka i przede wszystkim szalona rozgrywka.

REKLAMA

Zwiastun Saints Row nie zaskakuje, ale bawi

Fabularny zwiastun Saints Row

Najnowszy trailer skupia się na Świętych, czyli tytułowym gangu, za którego sterami zasiądzie gracz. Restart w serii to również nowe podejście do kryminalnego rzemiosła. Tym razem bohaterowie będą uczestniczyć w swego rodzaju przestępczym start-upie, choć nie zabraknie epickich strzelanin, wybuchów, odrzutowców czy… kradzieży przenośnych toalet.

Zobacz też: Soundbar do telewizora

Premiera najnowszej odsłony Saints Row została zaplanowana na 23 sierpnia tego roku. Gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X i Google Stadię. Nowe otwarcie w serii zapowiada się ciekawie, gdyż może przynieść sporo świeżości, jednocześnie nie tracąc nic z dotychczasowego charakteru. A ten gracze pokochali.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!