Fabularny trailer Saints Row – szykuje się powrót zwariowanego GTA

Saint's Row

Na tydzień przed oficjalną premierą do sieci trafił fabularny zwiastun nadchodzącej odsłony Saints Row. Choć twórcy zaserwują graczom całkowity reboot, to gra nie będzie pozbawiona swojego DNA. Zapowiada się szybka i przede wszystkim szalona rozgrywka.

Zwiastun Saints Row nie zaskakuje, ale bawi

Fabularny zwiastun Saints Row

Najnowszy trailer skupia się na Świętych, czyli tytułowym gangu, za którego sterami zasiądzie gracz. Restart w serii to również nowe podejście do kryminalnego rzemiosła. Tym razem bohaterowie będą uczestniczyć w swego rodzaju przestępczym start-upie, choć nie zabraknie epickich strzelanin, wybuchów, odrzutowców czy… kradzieży przenośnych toalet.

Zobacz też: Soundbar do telewizora

Premiera najnowszej odsłony Saints Row została zaplanowana na 23 sierpnia tego roku. Gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X i Google Stadię. Nowe otwarcie w serii zapowiada się ciekawie, gdyż może przynieść sporo świeżości, jednocześnie nie tracąc nic z dotychczasowego charakteru. A ten gracze pokochali.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.