Fall Guys za darmo. Gra przechodzi na model free to play i zmierza na Xboxa oraz Switcha

Fall Guys Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout ukazało się w sierpniu 2020 roku i przez pewien czas cieszyło się naprawdę dużą popularnością, mimo że było dostępne jedynie na PC oraz konsolach PlayStation. Co prawda cena gry od samego początku była dość niska (70-90 zł w zależności od platformy), ale dzisiaj dowiedzieliśmy się, że już niedługo zagramy w Fall Guys za darmo. Ponadto lubiana produkcja w końcu ukaże się na Xboxie oraz Switchu.

REKLAMA

Fall Guys za darmo na wszystkich platformach i debiut na Xboxie oraz Switchu

Przedwczesne ogłoszenie przejścia Fall Guys na model free to play i debiutu na nowych platformach

Fall Guys przechodzi na model free to play od 21 czerwca, co oznacza, że grę pobierzemy zupełnie za darmo. Ponadto tego samego dnia produkcja zadebiutuje w Epic Games Store oraz na Xboxie One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Na poszczególnych platformach gra zadziała w następujących konfiguracjach:

  1. Xbox One: 30 FPS / 1080p
  2. Xbox One X: 60 FPS / 1080p
  3. Xbox Series S: 60 FPS / 1440p
  4. Xbox Series X: 60 FPS / 2160p
  5. Switch (Handheld): 30 FPS / 720p
  6. Switch (Docked): 30 FPS / 1080p

Przeczytaj też: Zwiastun The Chant

Mimo że Fall Guys zostanie udostępnione bezpłatnie, to w grze nadal znajdą się opcjonalne mikropłatności. Wraz z debiutem produkcji studia Mediatonic na nowych platformach, doczeka się ona największej aktualizacji w historii, wprowadzającą m.in. edytor poziomów. Ciężko jednak powiedzieć, czy zmiana modelu biznesowego sprawi, że serwery Fall Guys odżyją, bo przez ostatnie miesiące o grze było dość cicho, to i zainteresowanie znacznie zmalało.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!