The Chant na pierwszym zwiastunie. To next-genowy horror w nietypowej scenerii

The Chant

Po raz pierwszy o The Chant usłyszeliśmy w zeszłym roku, ale dopiero dzisiaj twórcy udostępnili nam pierwszy zwiastun. Będzie to survival horror osadzony w naprawdę nietypowej scenerii, zawierający wiele psychodelicznych elementów. Zapowiada się niezwykle dobrze — prawie tak ciekawie, jak Silent Hill 2 Remake.

The Chant — zwiastun wygląda naprawdę obiecująco

Zwiastun The Chant

The Chant to trzecioosobowy survival horror dla jednego gracza. Akcja gry rozgrywa się w ośrodku rekolekcyjnym na oddalonej od cywilizacji wyspie, a motywem przewodnim zabawy będzie tu przede wszystkim tworzenie przedmiotów, walka i uciekanie przed demonami wyzwolonymi przez tajemniczy duchowy rytuał.

Przeczytaj też: Ubisoft+ łączy się z PS Plus

Pierwszy zwiastun nadciągającej produkcji studia Brass Token zapowiada się naprawdę klimatycznie, mimo że oprawa graficzna zdecydowanie nie plasuje się w czołówce. To szczególnie ciekawe, bo The Chant zadebiutuje tylko na PC i konsolach nowej generacji — PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku, choć dokładnej daty nie poznaliśmy. The Chant będzie dostępne po polsku dzięki wydawcy Koch Media Poland. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z