Fallout 4 dostanie next-genowe wydanie! Miła niespodzianka dla osób, które już kupiły grę

Fallout 4

Fallout 4 ukazał się na rynku w 2015 roku i po dziś dzień cieszy się całkiem sporą popularnością. Okazuje się jednak, że postapokaliptyczny hit Bethesdy dostanie drugie życie. Amerykańskie studio właśnie ogłosiło, że Fallout 4 otrzyma next-genowe wydanie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. To bardzo dobra wiadomość, a tym bardziej dla osób, które kupiły już edycję na PC, PS4 lub Xbox One.

Next-genowy Fallout 4 na PS5, Xbox Series X|S i PC został zapowiedziany

Zwiastun premierowy Fallout 4

Bethesda wciąż świętuje 25. lecie serii Fallout. Przy okazji obchodów kolejnej rocznicy firma ogłosiła, że już w 2023 roku Fallout 4 dostanie next-genowe wydanie w formie bezpłatnej aktualizacji, więc osoby, które nabyły już grę na PC, PS4 czy Xboxa One, nie będą musiały ponownie sięgać do portfela. Uaktualnianie przyniesie poprawki błędów oraz nowości w ramach Creation Club, a także tryb wydajności pozwalający osiągnąć wysoką liczbę klatek na sekundę i obsługę rozdzielczości 4K na konsolach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Nie podano dokładnej daty udostępnienia next-genowej aktualizacji, ale kiedy coś się w tej kwestii zmieni, to na pewno o tym napiszemy. Bethesda nie powiedziała, czy wraz z premierą uaktualnienia na sklepowych półkach pojawi się nowe wydanie gry, ale znając Todda Howarda i spółkę – raczej możemy być tego pewni. Co by nie mówić: fajnie, że posiadacze Fallouta 4 na PC i „old-geny” nie będą musieli dopłacać za dostęp do odświeżonego wydania.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.