Fallout 76 z zaskakującą aktualizacją na PS5 i XSX|S! Bethesda sprawiła miłą niespodziankę

Fallout 76

Fallout 76 doczekał się wczoraj aktualizacji zatytułowanej „Raz przy błękitnej pełni”, która jednocześnie stanowi początek kolejnego sezonu. W ramach wspomnianego patcha gracze otrzymali sporo nowej zawartości. Okazuje się jednak, że Bethesda zadbała również o miłą niespodziankę dla posiadaczy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S, o której nie wspomniano w opisie „łatki”.

Fallout 76 działa już w 60 FPS-ach na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Bethesda miło zaskoczyła graczy

Fallout 76 – zwiastun aktualizacji „Raz przy błękitnej pełni”

Dzięki aktualizacji „Raz przy błękitnej pełni” Fallout 76 zaczął działać na wspomnianych platformach w 60 FPS-ach. Oczywiście użytkownicy konsol Xbox mogli już wcześniej korzystać z funkcji FPS Boost, która pozwalała uruchomić grę wyższej liczbie klatek na sekundę. Na podobne udogodnienia nie mogli jednak liczyć posiadacze PlayStation 5, którzy z pewnością docenią niespodziankę przygotowaną przez firmę Bethesda.

Aktualizacja „Raz przy błękitnej pełni” wzbogaca również grę Fallout 76 o nowe zadania, dwa nowe wydarzenia publiczne i kryptydy. W 13. sezonie gracze mają także okazję zdobyć nowe nagrody. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian i nowości wprowadzonych wraz ze wspomnianym patchem.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Fallout 76

Na koniec warto przypomnieć, że Fallout 76 dostępny jest także na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass. Kilka miesięcy temu Bethesda ujawniła, że w sieciową odsłonę serii Fallout zagrało w 2022 roku ponad 13,5 miliona użytkowników.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.