Fallout 76 – Bethesda podsumowuje 2022 rok w grze. Deweloperzy chwalą się interesującymi statystykami

Fallout 76

Nie ma lepszej okazji na podsumowania niż koniec roku. Z takiego właśnie założenia wyszła Bethesda, publikując ostatnio zestawienie najciekawszych statystyk związanych z Falloutem 76 w 2022 roku. Wiele z tych liczb naprawdę imponuje!

Bethesda podsumowuje 2022 rok w Fallout 76

Fallout 76
Fallout 76

Na oficjalnej stronie twórców pojawiła się grafika zdradzająca, że w 2022 roku przez tytuł ten przewinęło się 13,5 milionów graczy. Co więcej, zaliczyli oni łącznie ponad 5 milionów wypraw i prawie 9,5 miliona codziennych operacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zarobione podczas wszystkich aktywności kapsle były też przez graczy dość często wydawane; według Bethesdy wydano ich łącznie aż 48 miliardów. Oznacza to, że jedna osoba wydała średnio około 3,5 tysiąca kapsli w całym 2022 roku.

Najczęściej kupowanymi przedmiotami (nie licząc amunicji) były: Żetony Pana Fuzzy’ego, Stalowy złom, na końcu zaś ołowiany złom. Według udostępnionych statystyk w top 3 najchętniej zabijanych wrogów znaleźli się: Zdziczały ghul, Spalony i Supermutant.

Przeczytaj też: Najlepsze gry akcji

Przyglądając się tym statystykom, można śmiało stwierdzić, że Fallout 76 jest obecnie w bardzo dobrej kondycji i przyciąga do siebie sporą liczbę graczy. Nie mała w tym zasługa samych twórców, którzy w przeciągu czterech ostatnich lat drastycznie zmienili swoje podejście do tej produkcji. A czy Wy dołożyliście swoją „cegiełkę” do sukcesu Fallouta 76? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.