Fallout 76 z nowym rekordem aktywności na Steam! Gra studia Bethesda popularna jak nigdy wcześniej

Fallout 76 Steam

Kilka dni temu informowaliśmy, że Fallout zdominował sprzedaż gier w Europie. Okazuje się jednak, że szał na popularną serię studia Bethesda trwa w najlepsze. Najlepszym tego przykładem jest Fallout 76, który cieszy się obecnie rekordowym zainteresowanie na platformie Steam.

Fallout 76 cieszy się rekordowym zainteresowanie na Steam

Fallout 76: Atlantic City – America’s Playground – zwiastun premierowy

Okazuje się, że wczoraj Fallout 76 osiągnął nowy rekord aktywności na Steam. W szczytowym momencie ostatniej doby we wspomnianą produkcję grało bowiem jednocześnie ponad 73 tysiące użytkowników platformy Valve. To najlepszy rezultat od momentu premiery, która miała miejsce w listopadzie 2018 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nawet teraz Fallout 76 może pochwalić się świetnymi liczbami. Jak wynika z danych dostępnych w serwisie SteamDB, w chwili pisania tej wiadomości we wspomnianą produkcję gra na Steam ponad 31 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że to naprawdę niezły rezultat, a Bethesda ma powody do zadowolenia.

Na koniec warto przypomnieć, że gra Fallout 76 dostępna jest nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wspomniany tytuł można oczywiście uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S za sprawą wstecznej kompatybilności.

Źródło: SteamDB

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.