Trzynastka nie taka pechowa — rekord liczby graczy w Fallout 76

Fallout 76

Fallout 76 to gra wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z nich jest oczywiście przeniesienie kultowej marki w realia MMORPG, innym zaś niechlubny stan produkcji, która przez długi czas była pośmiewiskiem branży. Teraz z grą jest trochę lepiej — a jej populacja osiągnęła rekord!

REKLAMA

Rekordowa liczba graczy w Fallout 76

Fallout 76
Fallout 76

Wydany w 2018 roku Fallout 76 był już wielokrotnie grzebany przez graczy i media, głównie ze względu na kiepską jakość i dziwne decyzje biznesowe twórców. Gra zdołała jednak to przezwyciężyć i niczym Feniks z popiołów narodzić się na nowo. Licznik graczy wybił ostatnio liczbę iście rekordową — tytuł mógł pochwalić się aż 13 milionami użytkowników, którzy przewinęli się przez postapokaliptyczny świat od czasu premiery.

Zobacz też: Wzmacniacz WiFi – najlepsze modele

Wszystko to dzięki nadziejom pokładanym w grze przez Bethesdę. Trzeba przyznać, że od początku Fallout 76 otrzymywał wsparcie, a gra jest rozwijana nawet dziś, mimo tak wielu przeszkód. Obecnie jest świetna okazja do tego, aby produkcję sprawdzić. Trwa darmowy tydzień z grą z okazji obchodów 25-lecia marki Fallout, ale można ją również zdobyć zupełnie bezpłatnie (na zawsze!) dzięki abonamentowi Amazon Prime Gaming.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!