Fallout 76 za darmo przez ograniczony czas. Bethesda świętuje 25-lecie marki

Fallout 76

Powiedzmy sobie szczerze: Fallout 76 nie należy do najbardziej udanych części tej kultowej serii, ale mimo wszystko Bethesda się nie poddaje i cały czas rozwija swoją sieciową produkcję. Teraz dowiedzieliśmy się, że z okazji 25-lecia marki firma zdecydowała się udostępnić wspomnianą grę za darmo. Co prawda nie na zawsze, ale cóż – to i tak dobra okazja, żeby wypróbować wieloosobowego Fallouta.

REKLAMA

Fallout 76 za darmo przez określony czas

Zwiastun Fallout 76

Korzenie Fallouta sięgają 1997 roku, kiedy to na rynku pojawiła się pierwsza odsłona tej postapokaliptycznej serii. Aby uczcić 25-lecie marki, Bethesda zdecydowała się przygotować szereg atrakcji dla zainteresowanych graczy. Na specjalnej stronie firma wyszczególniła m.in. darmowy tydzień z Falloutem 76 – w sieciową odsłonę zagramy zupełnie za darmo od jutra (04.10) do 11 października. I to na wszystkich platformach, na których gra została wydana – Bethesda nie ogranicza oferty tylko do wybranych sprzętów.

Przeczytaj też: Kody do GTA SA

W tym miejscu warto przypomnieć, że Fallouta 76 za darmo na zawsze można odebrać w ramach październikowej oferty Amazon Prime Gaming. Co więcej, fani tej produkcji, którzy posiadają aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, już od jutra będą mogli zgarnąć darmowy miesiąc abonamentu Fallout 1st. Z kolei użytkownicy Xboxów Series X|S od 4 października pobiorą też bezpłatny motyw dynamiczny do wykorzystania na swojej konsoli.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!