Nietypowe spotkanie w Falloucie 76. Gracz natknął się na… Phila Spencera

Fallout 76 Phil Spencer

Od dawna wiadomo, że Phil Spencer jest zapalonym graczem. Nic więc dziwnego, że jednemu z graczy udało się go spotkać w Falloucie 76. Wszystko zostało uwiecznione na Reddicie.

Phil Spencer spotkany w Falloucie 76

Pomimo swojego wysokiego stanowiska, Phil Spencer nadal spędza dużo czasu na graniu. Przekonał się o tym JMurker315, któremu udało się spotkać szefa Xboxa w Falloucie 76.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bycie graczem to jedna z cech Spencera, którą uwielbiają fani. Niestety często osoby decyzyjne w branży nie mają dużej styczności z dziełami, nad którymi sprawują pieczę. Czasami doprowadza to do sytuacji, w której dostajemy coś, co jest poniżej naszych oczekiwań.

Możemy być jednak pewni, że tak nie jest w tym przypadku. Szef Microsoft Gaming udowodnił już bowiem wiele razy, że zna nasze środowisko. Aktywne spędzanie czasu w swoich ulubionych tytułach z pewnością jest w tym pomocne.

Trzymamy więc kciuki, aby Xbox wydawał gry, które przypadną do gustu fanom. Ostatnie relacje z rozgrywki w Hellblade 2 wskazują, że tak właśnie będzie.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.