Fallout Classic Collection za darmo w Epic Games Store!

Fallout Classic Collection

Epic Games Store kontynuuje akcję świątecznego rozdawnictwa. Przedwczoraj mogliśmy odebrać osadzoną w alternatywnej historii strzelankę Wolfenstein: The New Order. Dziś za to przyszła pora na klasyki, bo do naszej kolekcji za darmo dołączyć może Fallout Classic Collection.

Klasyczne odsłony Fallouta do odebrania za darmo

Zwiastun pierwszego Fallouta

W skład pakietu wchodzą dwie pierwsze części legendarnej serii Fallout wraz z poboczną odsłoną Brotherhood of Steel. Pomimo tego, że są to już dosyć stare gry, wciąż cieszą się one sporą popularnością. Teraz możemy odebrać je za darmo w ramach świątecznego rozdawnictwa Epic Games Store:

Zobacz też: Jaki powerbank wybrać?

Zainteresowani powinni się spieszyć, bo oferta jest ważna tylko do jutra (23.12) do godziny 16:59. Wtedy też poznamy kolejną rozdawaną z okazji Świąt grę od Epic Games Store. Widać, że na półmetku akcji sklep zaczyna się rozpędzać z coraz to głośniejszymi tytułami, więc z całą pewnością jest na co czekać!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z