Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store! Tylko do jutra

Wolfenstein The New Order

Epic Games Store zdążyło nas już przyzwyczaić do corocznego, świątecznego rozdawnictwa gier. I chociaż oferowane nam z tej okazji tytuły nie zawsze są tymi najbardziej znanymi, tak czasem zostajemy obdarowani naprawdę porządnymi produkcjami. Tak jest też tym razem, bo możemy odebrać za darmo Wolfenstein: The New Order.

Wolfenstein: The New Order za darmo

Zwiastun Wolfenstein: The New Order

Pierwszą grą za darmo w ramach tegorocznego świątecznego rozdawnictwa było Bloons TD 6. Akcja wraz z kolejnymi dniami powoli się rozkręcała aż do momentu, gdy w nasze ręce finalnie trafiła produkcja z rodzaju AAA – Wolfenstein: The New Order. I chociaż ta część serii opowiadającej o walce Blazkowicza z nazistami ukazała się już w 2014 roku, tak nadal prezentuje się na odpowiednim poziomie pod względem graficznym i użytych w niej mechanik.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe na PC i konsole

Tytuł możemy odebrać do jutra do godziny 17:00. Wtedy też sklep opublikuje kolejną grę za darmo na nasze PC-ty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że popularna strzelanka jest też dostępna w Xbox Game Pass. Użytkownicy Xboxów oraz nielubujący się w Epicu PC-towcy mogą ją więc przetestować właśnie za pomocą tego abonamentu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.