Fallout London zaliczył opóźnienie! Winna temu jest… Bethesda

Fallout London

Fallout London to jedna z tych modyfikacji, która zapowiada się na prawdziwy hit i swoisty must-play dla każdego szanującego się fana postapokaliptycznej serii od Bethesdy. Jeszcze pod koniec lutego informowaliśmy, że projekt ten doczeka się dubbingu, a głosów użyczą znani aktorzy i to tacy jak Neil Newbon. Kiedy już wszyscy myśleli, że projekt ma się znakomicie i wszystko jest na dobrej drodze do premiery, twórcy podzielili się z nami bardzo niepokojącymi informacjami.

Mod Fallout London opóźniony!

Fallout London — potwierdzenie przeniesienia premiery modyfikacji

Lider zespołu odpowiedzialnego za projekt Fallout London potwierdził, że premiera modyfikacji została opóźniona i nie zadebiutuje 23 kwietnia 2024 roku. Jest to bardzo niepokojąca wiadomość, szczególnie że wielu fanów tego cyklu czeka z wielką niecierpliwością na to, co przygotowali dla nich twórcy. Powód jednak, dla którego modderzy zdecydowali się na taki ruch, jest jak najbardziej zrozumiały.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że planowana przez Bethesdę next-genowa aktualizacja właśnie do Fallouta 4, możę rzeczywiście może dość skutecznie utrudnić życie twórcom modyfikacji poprzez problemy z niezgodnością wersji. Lider zespołu tłumaczy, że gdyby termin pozostał taki sam, to po wydaniu patcha przez Bethesdę ostatnie cztery lata ich pracy mogłyby zostać całkowicie zaprzepaszczone. Mężczyzna skwitował to nawet wymownym tekstem „Bethesda, Bethesda nigdy się nie zmienia”.

Fallout London
Fallout London

Nie jest to jedyny problem, z jakim mierzyli się twórcy Fallout London. Problematyczne okazały się też rozmiary samej modyfikacji. Z tego też powodu projekt nie mógł być hostowany za pośrednictwem NexusMods, ale tutaj znalazło się pewne „światełko w tunelu”. Swoją pomoc zaoferował serwis GOG, którego specjaliści znaleźli rozwiązanie na udostępnienie gry nie tylko na swojej platformie, ale także na Steamie oraz Epic Games Store.

Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy Fallout London nie będą musieli poświęcać zbyt dużo czasu na wprowadzanie poprawek koniecznych po wydaniu next-genowej łatki do Fallouta 4. Czekacie na debiut tego moda? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Team FOLON

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.