Polak tworzy remake Fallouta 2 w 3D! Twórca dokumentuje swoje postępy na YouTube

Fallout 2

Ostatnie dni pokazują, że Fallout może mieć jedną z najbardziej oddanych społeczności w świecie gier wideo. Wczoraj oglądaliśmy gameplay z LEGO Fallout, wyjątkowego fanowskiego projektu, który próbuje odtworzyć znane uniwersum Bethesdy za pomocą klocków LEGO. Dzisiaj przyszedł czas na remake.

Powstaje fanowski remake Fallouta 2 w 3D

Remake Fallouta 2

Na kanale YouTube polskiego fana Fallouta rozpoczęła się ostatnio nowa seria. ConstructVOD krok po kroku prezentuje swoją przygodę z odświeżaniem Fallouta 2. W piątej już części tej serii możemy zobaczyć w akcji kilka zaawansowanych mechanik. Polski deweloper podczas krótkiej sesji korzysta z kilku rodzajów broni, eksploruje stworzoną mapę i tłumaczy nowości wprowadzone do gry.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry

Podczas minionej 25. rocznicy Fallouta Bethesda jasno dała do zrozumienia, że na kolejną odsłonę serii przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Dla graczy spragnionych postapokaliptycznych klimatów tego typu projekty będą doskonałą atrakcją. W przypadku remake’a Fallouta 2 w 3D zachęca również fakt, że na kanale ConstructVOD możemy obserwować postępy twórcy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.