Far Cry świętuje 20. urodziny! Ubisoft zaprasza na specjalną transmisję live i studzi oczekiwania fanów

Far Cry 20. rocznica

Już w przyszłym tygodniu minie równo 20 lat od premiery pierwszej odsłony serii Far Cry. Fakt ten nie umknął oczywiście uwadze pracowniko Ubisoftu. Francuska firma zamierza odpowiednio uczcić okrągłe urodziny popularnej marki za pomocą specjalnej transmisji live.

Ubisoft zapowiada live z okazji 20. urodzin serii Far Cry

Zgodnie z przekazanymi informacjami transmisja z okazji 20-lecia serii Far Cry odbędzie się już 21 marca 2024 roku. Ubisoft zapowiada, że w trakcie wydarzenia gracze będą mieli okazję zapoznać się ze „wspaniałymi historiami” związanymi z poszczególnymi odsłonami wspomnianego cyklu. Nie zabraknie też „zabawnych anegdot” oraz dropów na platformie Twitch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani nie powinni jednak obiecywać sobie zbyt wiele po nadchodzącej transmisji. Ubisoft podkreślił bowiem, że na live z okazji 20-lecia serii Far Cry nie zostanie zapowiedziana żadna nowa odsłona, ani zawartość do dostępnych na rynku produkcji. W osobnym wpisie francuska firma pochwaliła się również, że w ciągu dwóch dekad po gry z cyklu Far Cry sięgnęło 90 milionów unikalnych graczy.

Na koniec warto przypomnieć, że Far Cry 6 – ostatnia odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin – zadebiutował na rynku w październiku 2021 roku. Wspomniana produkcja dostępna jest obecnie zarówno w bibliotece Xbox Game Pass, jak i PlayStation Plus Extra. W połowie stycznia w sieci pojawiły się natomiast informacje na temat kolejnego spin-offu serii Far Cry, który nadal nie doczekał się jednak oficjalnej zapowiedzi.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.