Ubisoft zaprasza na darmowy weekend z Far Cry 6, a do tego ogłasza promocję i konkurs

Far Cry 6

Far Cry 6 to niezła gra, choć według opinii graczy i recenzentów — do ideału sporo brakuje. Tak się jednak składa, że już na dniach będzie można przetestować tę grę zupełnie za darmo. Ponadto Ubisoft zapowiedział związany z nią konkurs, a także dodał, że produkcja doczeka się fajnej promocji.

REKLAMA

Darmowy weekend z Far Cry 6 to tylko początek atrakcji dla fanów serii

Darmowy weekend z Far Cry 6

Darmowy weekend z Far Cry 6 rozpocznie się w czwartek (04.08) i potrwa do niedzieli (07.08). W tych dnia gra zostanie udostępniona bezpłatnie na wszystkich platformach, a zatem PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeżeli zdecydujemy się ją zakupić na własność.

W dniach 4-8 sierpnia Far Cry 6 doczeka się też przyjemnej przeceny — grę będzie można kupić o 60% taniej. Ponadto Ubisoft przygotował wydarzenie w grze związane ze Stranger Things, a gracze, którzy zdecydują się wziąć w nim udział, otrzymają dodatkowe 5 dolarów do wykorzystania w Ubisoft Store.

Konkurs fotograficzny związany z Far Cry 6

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PS5

Co więcej, Francuzi wystartowali też z konkursem, w którym można wygrać kartę graficzną AMD Radeon RX 6800 XT. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać film przedstawiający „letni klimat”. Fotografie lub nagrania należy publikować w mediach społecznościowych (Instagram, TikTok, Twitter) z hasztagiem #FarCry6FreeWeekendContest. Konkurs trwa w dniach 4-12 sierpnia.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!