Far Cry 6 otrzyma DLC nazwane Lost Between Worlds. Twórcy zapraszają na wtorkową zapowiedź

Far Cry 6 Lost Between Worlds

Far Cry 6 to tytuł, który może rynku nie porwał swoim debiutem, ale zebrał wokół siebie całkiem pokaźne grono fanów. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się informacje na temat wersji GOTY tej produkcji, jednak dość poważnym mankamentem zdaje się jej potencjalna cena oscylująca w granicach 490 zł. Teraz okazuje się, że Ubisoft szykuje dla graczy kolejną niespodziankę, a więcej na ten temat dowiemy się już we wtorek.

Zapowiedź Far Cry 6 Lost Between Worlds może potwierdzić wcześniejsze spekulacje co do zawartości tego DLC

The Far Cry 6 Expansion Reveal Livestream is coming!

Tune-in November 29th at 10AM PT on https://t.co/ZwEmem1rkp to find out more.#FarCry6 pic.twitter.com/gioZASRkYc

— Far Cry 6 (@FarCrygame) November 25, 2022

The Far Cry 6 Expansion Reveal Livestream is coming!

Tune-in November 29th at 10AM PT on https://t.co/ZwEmem1rkp to find out more.#FarCry6 pic.twitter.com/gioZASRkYc

— Far Cry 6 (@FarCrygame) November 25, 2022

Na oficjalnych kontach społecznościowych gry pojawiła się wczoraj „zajawka” ujawniająca, że już we wtorek 29 listopada 2022 roku pojawi się zapowiedź najnowszego DLC do Far Cry 6 zatytułowanego Lost Between Worlds. Poza tym twórcy raczej poskąpili większych szczegółów, jednak biorąc pod uwagę udostępniony materiał i pojawiające się wcześniej plotki można przypuszczać, że będziemy mieli do czynienia z podróżami przez portale i inne wymiary. Według niektórych doniesień w ramach tego rozszerzenia twórcy oddadzą w ręce graczy sporo mechanik znanych fanom produkcji roguelite.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić, czy telewizor ma DVB-T2?

Oczywiście na ten moment są to jedynie spekulacje i domysły wysnute na podstawie plotek oraz krótkiego materiału filmowego. Wszystkie wątpliwości rozwiane zostaną już we wtorek o godzinie 19:00 naszego czasu. Transmisję zapowiadającą najnowsze DLC do Far Cry 6 można będzie obejrzeć na oficjalnym kanale Ubisoftu w serwisie Twitch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!