Far Cry 6 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Far Cry 6 Dani Rojas

Jak w każdy czwartek, tak i dziś Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W ten weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy również będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. Tym razem będą to Far Cry 6, Roguebook oraz The Serpent Rogue.

REKLAMA

Far Cry 6, Roguebook oraz The Serpent Rogue za darmo w ramach Xbox Free Play Days (4-7 sierpnia)

Microsoft w każdy weekend umożliwia graczom przetestowanie kolejnych produkcji i nie inaczej jest i tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 7 sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Sprawdź także: Gry na Xbox 360

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych wyżej produkcji zamierzacie sprawdzić w ten weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!