[Akt. 2] FIFA 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass? To bardzo możliwe!

FIFA 22

Dopiero co pisaliśmy, że dzisiaj w Xbox Game Pass lądują dwie nowe gry. Okazuje się jednak, że być może pomyliliśmy się o jeden tytuł, bo wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych godzin do subskrypcji Microsoftu zawita też wyczekiwana FIFA 22. Nie da się ukryć, że ucieszyłoby to wielu graczy.

FIFA 22 w Xbox Game Pass — być może zagramy jeszcze dzisiaj

Zwiastun FIFA 22 z elementami rozgrywki

FIFA 22 to kolejna odsłona szalenie popularnej serii gier o piłce nożnej. Względem poprzednich części, twórcy przygotowali kilka nowości, choć w dalszym ciągu motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego, jak rozgrywanie meczów w barwach licencjonowanych klubów. Można się bawić samotnie, jak i w trybie wieloosobowym.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł

W Xbox Store FIFA 22 na Xbox One i Xbox Series X|S widnieje już jako część EA Play, a jak powszechnie wiadomo — EA Play wchodzi również w skład PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei aplikacja mobilna Xbox Game Pass wskazuje, że FIFA 22 na PC jest aktualnie dostępna dla subskrybentów, choć w istocie nie można jej jeszcze pobrać. Niewykluczone więc, że lada moment pojawi się oficjalne ogłoszenie, które potwierdzi pojawienie się najnowszej odsłony serii w XGP. Gry EA zwykle lądują w usłudze Microsoftu w godzinach wieczornych (18:00 – 20:00), dlatego warto wtedy zerknąć do biblioteki Xbox Game Pass. Być może FIFA 22 będzie tam już oficjalnie umieszczona. Trzymamy kciuki!

Aktualizacja – 29.04.2022, 13:57

Dzień później, FIFA 22 niestety nadal nie jest dostępna do pobrania dla abonentów XGP. Wygląda więc na to, że Microsoft zaliczył falstart — może to jednak zwiastować, że najnowsza FIFA mimo wszystko wyląduje w abonamencie w ciągu kilku najbliższych dni.

Aktualizacja – 29.04.2022, 20:05

Jeżeli wierzyć przeciekom, to FIFA 22 pojawi się w Game Passie 5 maja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z