Kto wygra Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej? EA Sports zna już odpowiedź dzięki symulacji w FIFA 23!

FIFA 23 World Cup

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś gracze FIFA 23 mogą cieszyć się specjalnym dodatkiem związanym ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Tymczasem deweloperzy z EA Sports – podobnie jak w poprzednich latach – postanowili przeprowadzić symulację na wirtualnej murawie, by poznać zwycięzcę tegorocznego mundialu.

Symulacja przeprowadzona w FIFA 23 zdradza zwycięzcę tegorocznego mundialu

🇪🇸✅ 2010
🇩🇪✅ 2014
🇫🇷✅ 2018
🇦🇷❓ 2022

EA SPORTS has got it right since 2010 👀 See how the FIFA World Cup played out in the #FIFA23 simulation and have your say 🏆 https://t.co/rQ24tEwrTg pic.twitter.com/EuiyhQnPQI

— EA SPORTS FIFA (@EASPORTSFIFA) November 8, 2022

🇪🇸✅ 2010
🇩🇪✅ 2014
🇫🇷✅ 2018
🇦🇷❓ 2022

EA SPORTS has got it right since 2010 👀 See how the FIFA World Cup played out in the #FIFA23 simulation and have your say 🏆 https://t.co/rQ24tEwrTg pic.twitter.com/EuiyhQnPQI

— EA SPORTS FIFA (@EASPORTSFIFA) November 8, 2022

Z symulacji przeprowadzonej w FIFA 23 wynika, że na nadchodzących Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej najlepsza okaże się Argentyna, która pokona w finale Brazylię. Na ostatnim miejscu podium stanie natomiast reprezentacja Francji. Dodatkowo EA Sports informuje, że na wirtualnym mundialu królem strzelców z ośmioma trafieniami na koncie został Leo Messi, a najlepszym bramkarzem turnieju Emiliano Martinez.

Oczywiście symulacja przeprowadzona przez EA Sports nie musi mieć żadnego przełożenia na rzeczywistość. Deweloperzy podkreślają jednak, że udało im się poprawnie wytypować zwycięzców trzech ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Niewykluczone więc, że twórcy utrzymają passę i na tegorocznym mundialu faktycznie triumfować będzie Argentyna na czele z Leo Messim.

Zobacz też: Pad do smartfona – najlepsze modele

Dodatkowo Electronic Arts uruchomiło specjalną stronę, na której gracze mogą samodzielnie wytypować przebieg tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Użytkownicy, którzy zdecydują się wskazać wyniki nadchodzącego mundialu, otrzymają trzy ograniczone czasowo karty zawodników FIFA World Cup do wykorzystania w grze FIFA 23 w trybie Ultimate Team.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!