FIFA 23 z trybem World Cup. Znamy datę premiery!

FIFA 23

Electronic Arts ma ostatnio powody do świętowania. Gdyby wystarczająca nie była świetlana przyszłość wydawcy oraz sukcesy ich gry sportowej, zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Z tej okazji FIFA 23 ma dostać specjalny tryb World Cup. EA właśnie zdradziło jego datę premiery.

Data premiery FIFA 23 World Cup jest już znana

Zapowiedź FIFA 23 World Cup

Na kanale YouTube gry pojawiła się oficjalna zapowiedź nowego trybu gry, który zadebiutuje już 9 listopada. Deweloperzy w krótkim materiale wyjaśnili wszystko, czego możemy spodziewać się po tym wydarzeniu. Turniej Mistrzostw Świata będziemy mogli rozegrać online oraz offline. FIFA 23 zaoferuje również możliwość rozegrania meczów trwających danego dnia.

Ponadto duży nacisk zostanie położony na Ultimate Team. Mistrzostwa Świata nie będą tym razem oddzielną grą i dzięki temu staną się częścią FUT. Planowane jest wydarzenie Path to Glory, dzienne nagrody, ekskluzywne modyfikacje stadionu oraz specjalne karty, których będziemy mogli używać wyłącznie podczas turnieju.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3 dla dzieci

FIFA 23 może wiele zyskać na nowym podejściu do Mistrzostw Świata. Jak przyznali sami deweloperzy podczas powyższego materiału, data rozpoczęcia turnieju w Katarze pozwoliła im zintegrować to wyjątkowe wydarzenie ze swoją grą.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z