FIFA 23 oceniona przez recenzentów. Pochwał nie brakuje

FIFA 23

W FIFĘ 23 mogą grać już pierwsi gracze, a to za sprawą abonamentu EA Play dostępnego na konsolach PlayStation, Xbox, jak i PC. Wydawca udostępnił parę dni temu 10-godzinną wersję próbną, podczas której otrzymujemy dostęp do wszystkich trybów. Obecnie opinie o produkcji są dość pozytywne nie tylko ze strony zwykłych odbiorców, ale również recenzentów.

FIFA 23 zbiera bardzo dobrze oceny

FIFA 23 – trailer

Na platformie Metacritic, zbierającej oceny różnych redakcji do jednego miejsca, FIFA 23 w wersji na PS5 ma średnią ocen (bazującą na 18 recenzjach) równą 8/10. Na Xbox Series X|S sytuacja jest podobna, bo tam również widnieje 8/10. W opiniach możemy znaleźć najczęściej wychwalanie nowego systemu zgrania czy rozgrywkę pozwalającą na jeszcze szybsze kreowanie akcji pod bramką przeciwnika. Złego słowa nie można powiedzieć również o technologii HyperMotion w wersji 2, która dodaje na konsolach obecnej generacji i PC-tach m.in. realistyczne animacje.

Przykładowe oceny FIFA 23:

  • TrueGaming 8,5/10
  • Geek Culture – 8,5/10
  • Guardian – 8/10
  • Everyeye.it – 8/10
  • Dexerto – 8/10
  • TheGamer – 7/10

Przeczytaj też: Pad do PC — najlepsze modele

W minusach przewija się najczęściej kwestia tego, że sama gra nie ma zbyt wielu nowości diametralnie wpływających na zabawę. Jak przyzwyczaiło nas do tego EA, to wciąż niemalże ta sama, doskonale znana fanom piłki nożnej FIFA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.