Prezent dla polskich graczy FIFA 23. EA rekompensuje Polakom błędne tłumaczenie paczki premium

FIFA 23

Jak się ostatnio okazało, paczka premium TOTS w grze FIFA 23 zawierała błędne tłumaczenie w języku polskim. EA Sports postanowiło zrekompensować ten błąd rodzimym fanom swojego najnowszego symulatora piłkarskiego. W zamian otrzymali więc oni pięciu darmowych zawodników.

Kupiliście paczkę TOTS premium? Sprawdźcie, czy otrzymaliście pięciu darmowych piłkarzy od EA

Mówiąc konkretniej, chodziło o błędny opis paczki TOTS Premium w FIFA 23 w języku polskim. Zmieniono go, aby podkreślić, że pięciu otrzymanych zawodników było tylko wypożyczonych do składów Ultimate Team, czyli można było ich wystawić jedynie w określonej liczbie meczów.

Ci z polskich fanów, którzy zakupili paczkę przed aktualizacją, otrzymali więc rekompensatę. Był nią mianowicie prezent w postaci pięciu wybranych piłkarzy z paczek 3 TOTS lub TOTS Moments, których ocena ogólna wynosi 92 lub więcej.

Koniec końców można być zadowolonym z tego, jak ta sytuacja się zakończyła. Błąd EA Sports zostanie więc raczej szybko zapomniany.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup FIFA 23

Przypomnijmy, że FIFA 23 to ostatnia gra tytułowana nazwą światowej federacji piłkarskiej, którą zajmują się właśnie „Elektronicy”. W przyszłości zastąpi ją EA Sports FC, ale futbolowi włodarze zapowiedzieli już, że stworzą własny symulator piłkarski.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.