Polski „bohater z Marvela” trafi do FIFA 23 Ultimate Team

Włodzimierz Smolarek bohaterowie FUT

No i stało się, mamy swojego kolejnego bohatera! Electronic Arts udostępniło dziś materiał ujawniający kartę „bohaterowie FUT” jednego z najlepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu, czyli Włodzimierza Smolarka. Co ciekawe nawet PZPN przygotowało z tej okazji film, który prezentuje jego największe osiągnięcia.

REKLAMA

Włodzimierz Smolarek bohaterem FUT w FIFA 23 Ultimate Team

Prezentacja karty bohaterowie FUT Włodzimierza Smolarka

Po debiucie Jerzego Dudka w FIFA 22 tym razem wybór padł na Włodzimierza Smolarka — sześćdziesięciokrotnego reprezentanta Polski i legendę łódzkiego Widzewa. Na ten moment nie wiadomo, jakie statystyki będą widnieć na karcie Smolarka, jednak EA zapowiedziało, że będzie się ona wyróżniać szybkością, dynamiką i nieustępliwością. Jeśli te zapewnienia okażą się prawdziwe, to istnieje duża szansa, że karta Polaka idealnie wstrzeli się w metę najnowszej odsłony FIFY.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do FS 22

Warto zaznaczyć, że kreskówkowy wygląd karty jest efektem współpracy EA oraz artystów Marvela, która ogłoszona została kilka tygodni temu. Poza Smolarkiem wydawca zaprezentował jeszcze wyjątkowe karty takich gwiazd jak chociażby Jay-Jay Okocha czy Hidetoshi Nakata. Będziecie polować na Smolarka w paczkach? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!