FIFA 23 Web App wystartowało. Możemy otworzyć pierwsze paczki do FUT 23

FIFA 23

Jak co roku Electronic Arts szykuje się do wielkiej premiery kolejnej odsłony serii FIFA. Tym razem przyjdzie czas na odsłonę z cyferkami „23” w tytule. Dokładnie wczoraj późnym wieczorem uruchomiono aplikację FIFA 23 Web, dzięki której możemy wykonać pierwsze ruchy w swoim składzie, z którego skorzystamy, mając już pełną wersję gry 27 września (wczesny dostęp) lub 30 września (premiera światowa) – o ile zalogujemy się w obu przypadkach na to samo konto EA.

REKLAMA

FIFA 23 Web App jest już dostępne za darmo

FIFA 23 Web App – nagranie

FIFA 23 Web App jest już dostępne na telefonach z systemami Android oraz iOS. Wystarczy wejść odpowiednio do sklepu Google Play lub App Store, a następnie wyszukać ową aplikację po podanej przed chwilą nazwie. Potem zostają już formalności, jak zalogowanie się na konto EA lub utworzenie nowego.

Przeczytaj też: Głośniki do telewizora – najlepsze modele

Mając FIFA 23 Web App możemy m.in. otworzyć pierwsze paczki, kupić lub sprzedać piłkarzy, wykonać wyzwania budowania składu, odebrać nagrody czy zmodernizować swój stadion. Warto raz jeszcze podkreślić, że wszystkie postępy dokonane w tej aplikacji zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!