FIFA 2K25 staje się rzeczywistością? 2K Games ponoć już nabyło prawa do marki

FIFA 2k Games

Plotki o rzekomej umowie federacji piłkarskiej FIFA z 2K Games co jakiś czas wracają jak bumerang. Ostatnie doniesienia w tej kwestii miały miejsce ponad 2 miesiące temu. W sprawie jednak pojawiły się nowe informacje i jeżeli wierzyć owym przeciekom, to piłkarska gra od 2K Games może zadebiutować jeszcze w tym roku.

FIFA 2K może okazać się realną konkurencją dla EA Sports FC

Ciekawą informacją, która obiegła cały internet podzielił się użytkownik platformy X o pseudonimie MohPlay Inc. Według jego przecieków, 2K Games zabezpieczyło kontrakt z federacją FIFA na prawa do marki. Ponadto studio ponoć opracowuje już grę FIFA 2K25, która ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższa informacja błyskawicznie rozeszła się po sieci i postawiła na nogi wszystkich fanów gier piłkarskich. Jeżeli owe doniesienia okażą się prawdziwe, to może szykować się poważna konkurencja dla panującego obecnie EA Sports FC.

Scenariusz, w którym FIFA decyduje się na współpracę z 2K Games wydaje się bardzo prawdopodobny. Mimo wcześniejszych hucznych obietnic o stworzeniu własnej gry, FIFA nie posiada żadnego doświadczenia w tworzeniu interaktywnej rozrywki. W takiej sytuacji kontrakt z doświadczonym twórcą gier sportowych jest najsensowniejszym posunięciem.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.