Nowa FIFA od 2K Games? EA Sports FC może doczekać się realnej konkurencji

FIFA 2k Games

Od momentu ostatecznego zakończenia współpracy Electronic Arts i federacji FIFA wiele osób zastanawiało się nad następnymi krokami największej organizacji piłkarskiej na świecie. Jednym z takich projektów okazało się Matchday Challenge, które serii EA Sports FC raczej nie zagrozi. Inaczej prezentuje się sytuacja w przypadku najnowszych doniesień, które sugerują, że na rynku może pojawić się zupełnie nowa marka gier piłkarskich.

EA Sports FC może doczekać się konkurencji, w postaci gry FIFA od 2K Games

Całkiem ciekawe informacje przekazał całkiem wiarygodny insider, kryjący się pod pseudonimem Kurakasis. Zamieścił on na Twitterze/X wpis okraszony niezwykle ciekawym opisem. Dokonał on celowej pomyłki, która może sugerować, że nowa seria gier piłkarskich powiązana będzie z wydawcą 2K Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób poszło właśnie tym śladem, doszukując się w całej sprawie właśnie nawiązania współpracy pomiędzy firmą odpowiedzialną za takie gry jak NBA 2K czy WWE, a FIFĄ. To zaś spotkało się z całkiem pozytywnym odbiorem, zwłaszcza od tych, którzy zauważają, że Electronic Arts potrzebuje w tym segmencie realnego konkurenta.

Na razie jednak mowa o zupełnie niepotwierdzonych informacjach, a sam insider nie raczył podać nawet przybliżonego źródła swoich domysłów. Jeśli jednak faktycznie coś jest na rzeczy, to kwestią czasu będą oficjalne zapowiedzi.

Źródło: Twitter/X: Kuralasis

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.