FIFA znalazła nowego partnera. Ale raczej nie o to chodziło graczom

FIFA 23

Rozbrat EA i FIFA oznacza, że przynajmniej na jakiś czas nie zobaczymy nowych odsłon gier z nazwą organizacji w tytule. Niemniej federacja nadal działa w tym sektorze biznesu. Właśnie ogłosiła bowiem turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Rocket League.

FIFAe World Cup w Rocket League

Chodzą słuchy, że FIFA nawiąże współpracę z 2K, które miałoby przygotować dla federacji nową grę piłkarską. Na razie jednak nic oficjalnego się w tej kwestii nie dzieje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem organizacja poinformowała o powołaniu do życia turnieju e-sportowych mistrzostw świata. Te odbędą się w Rocket League.

W zawodach weźmie udział 16 drużyn reprezentujących swoje kraje. Każda z nich będzie mogła wyróżnić trzech zawodników i jednego rezerwowego.

Rejestracje do turnieju już zostały otwarte i są dostępne na stronie FIFA. Każdy może więc spróbować szczęścia.

Źródło: Rock Paper Shothgun

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.