Final Fantasy VII Remake Intergrade w PS Plus Extra i Premium naprawione. Oto jak pobrać grę i DLC

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Dokładnie przedwczoraj informowaliśmy o tym, że niemożliwe jest pobranie Final Fantasy VII Remake z PS Plus Extra. Z tym kłopotem zmierzyć musiały się osoby, które – czy to ze sklepu, czy z abonamentu PS Plus – posiadają w swojej bibliotece cyfrową wersję owej gry. Sony postanowiło przyjrzeć się problemowi minionej nocy.

DLC i pełna wersja Final Fantasy VII Remake Intergrade już dostępna w PS Plus Extra i Premium

Final Fantasy VII Remake Intergrade – trailer

Okazuje się, że był to zwykły błąd, który został naprawiony kilka godzin temu. Od teraz wszyscy posiadacze PS Plus Extra lub Premium mogą bez żadnych dodatkowych opłat pobrać wersję Final Fantasy VII Remake Intergrade i cieszyć się nie tylko ulepszoną pod względem graficznym podstawką, ale również rozszerzeniem fabularnym z Yuffie w roli głównej.

Wystarczy otworzyć PS Store, wyszukać Final Fantasy VII Remake Intergrade i na karcie gry wybrać pakiet o nazwie: „Standard Edition for PS5”. Dodając ten produkt do biblioteki rozpoczniemy automatycznie pobieranie całego zestawu Intergrade. Jeśli natomiast podstawkę mamy już pobraną, to zalecane jest przejść do ekranu głównego, najechać na kafelek z okładką gry, kliknąć na kontrolerze przycisk odpowiadający za „menu”, a następnie zarządzać zawartością gry. Stąd przypiszemy do konta przywołane wyżej DLC.

Sprawdź także: Pełna oferta PS Plus Extra i Premium na lipiec 2022

Zgodnie z tym, co pisaliśmy dwa dni temu, najprawdopodobniej problemem było zbyt wiele edycji Final Fantasy VII Remake w PS Store. Sony musiało zaktualizować jedną z nich, aby umożliwić posiadaczom FFVII Remake na PS4 ogranie wersji stworzonej z myślą o PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z