Final Fantasy XIV – ambitny gracz zdobył wszystkie możliwe osiągnięcia! Zajęło mu to „zaledwie” 10 lat

Final Fantasy XIV

Niektórzy gracze przechodzą gry w pośpiechu i zanim zapoznają się ze wszystkimi sekretami danej produkcji, zabierają się za następną. Są jednak i tacy, którzy na dany tytuł są w stanie poświęcić wiele godzin, a nawet lat. Jednym z nich jest bez wątpienia gracz z Japonii, który jako pierwszy od dnia premiery Final Fantasy XIV zdobył wszystkie osiągnięcia w grze.

Japoński gracz jako pierwszy w 10-letniej historii Final Fantasy XIV zdobył wszystkie możliwe osiągnięcia

W Final Fantasy XIV dostępnych jest 2751 osiągnięć. Niektóre z nich są bardzo wymagające – trzeba np. zdobyć każdą specjalną broń w grze, złowić wszystkie gatunki ryb oraz odkryć co najmniej 20 tysięcy skrzyń Accursed Horde w Deep Dungeons. Chcąc przejść grę w 100%, trzeba zatem mocno się napracować i poświęcić na to wiele godzin, a nawet, jak się okazuje, lat.

Użytkownicy Reddita wypatrzyli gracza z Japonii, który jako pierwszy w historii Final Fantasy XIV zdobył wszystkie 2751 osiągnięć. Był to niejaki Free-dial Olzo. Z pewnością jego wyczyn zapisze się na stałe w historii serii.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na ambitnego gracza, jak i innych, którzy wytrwale zdobywają kolejne osiągnięcia w grach z serii Final Fantasy, czekają kolejne wyzwania. Wkrótce w czternastej odsłonie cyklu pojawi się patch 6.5, a wraz z nim nowe przygody i dodatkowy rajd.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.