Final Fantasy XVI na kolejnym gameplayu. Produkcja wygląda znakomicie i może zachwycić graczy na PS5

Final Fantasy XVI

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najgorętszych premier pierwszej połowy 2023 roku, a więc Final Fantasy XVI. Square Enix sukcesywnie od dłuższego czasu dostarcza nam nowe szczegóły, dzięki czemu przed samą premierą jesteśmy niemal pewni jakości z jaką będziemy mieli styczność w dniu debiutu. Potwierdzeniem tego mogą być fragmenty gameplayu, a ostatni udostępniony materiał naprawdę robi wrażenie.

Final Fantasy XVI na pełnym akcji gameplayu

Final Fantasy XVI — gameplay

Najnowszy gameplay udostępniony przez IGN skupia się ogrywaniu bardziej korytarzowego fragmentu gry. Z tego też powodu jest to niezwykle intensywny, przepełniony akcją materiał, gdzie doskonale widać szeroką gamę umiejętności, które dostępne będą w arsenale Clive’a Rosfielda.

Materiał ten też dobrze pokazuje, że obrany przez Square Enix styl graficzny całkiem poprawnie komponuje się z ogólnymi założeniami mechanicznymi. Przy tym wszystkim deweloperom nadal udało się utrzymać typowy dla serii Final Fantasy charakter, co powinno zadowolić tych bardziej zagorzałych fanów serii.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Final Fantasy XVI

Jak więc widać Square Enix faktycznie dopracowało swoje nadchodzące dzieło zarówno pod względem mechaniki oraz grafiki. Sprawą otwartą pozostaje nadal kwestia fabuły, o której na razie nie wiemy zbyt wiele, aczkolwiek wszystkiego dowiemy się po premierze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.