Final Fantasy XVI z przedpremierową imprezą! Warto pamiętać o nastawieniu budzika

Final Fantasy XVI

Square Enix właśnie zapowiedziało przedpremierową imprezę Final Fantasy XVI. Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles, ale nieobecni na miejscu mogą liczyć na obiecaną transmisję online. Przeszkodą dla polskich fanów może być natomiast godzina startu całego eventu, który dla nas rozpocznie się w środku nocy.

Przedpremierowa impreza Final Fantasy XVI zapowiedziana

Save the date. #FF16 pic.twitter.com/G1lMTd0PxK

— FINAL FANTASY XVI (@finalfantasyxvi) April 18, 2023

Save the date. #FF16 pic.twitter.com/G1lMTd0PxK

— FINAL FANTASY XVI (@finalfantasyxvi) April 18, 2023

Przedpremierowa impreza Final Fantasy XVI odbędzie się już 11 czerwca w Los Angeles. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 15:00 czasu pacyficznego, co przekłada się u nas na równo 24:00.

Nieobecni na miejscu nie zostaną jednak pominięci. Wydarzenie będzie bowiem również transmitowane na żywo w internecie.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Premiera Final Fantasy XVI została zaplanowana na 22 czerwca 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny wyłącznie na PS5, ale w planach jest także jego port na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.