Final Fantasy XVI udowodni potęgę PS5? Producent gry jest pewny swego

Final Fantasy XVI

Z udostępnionych do tej pory materiałów można mieć nadzieję, że Final Fantasy XVI będzie stać na naprawdę wysokim poziomie. Pewny co do tego jest też Naoki Yoshida, czyli jeden z producentów gry. Według niego produkcja pokaże moc drzemiącą w PS5.

Zwiastun Final Fantasy XVI powstał w czasie rzeczywistym. Gra robi wrażenie

Zwiastun Final Fantasy XVI

Naoki Yoshida postanowił opowiedzieć o zbliżającym się wielkimi krokami Final Fantasy XVI. W najnowszym streamie „Letter from the Producer” stwierdził, że tworzony przez Square Enix tytuł udowodni moc najnowszej konsoli Sony. Swoje słowa poparł stwierdzeniem, że najnowszy zwiastun gry „Revenge” powstał całkowicie w czasie rzeczywistym.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Final Fantasy XVI zadebiutuje już 22 czerwca 2023 roku. Jak na razie wiemy, że gra pozostanie ekskluzywną dla PS5 przez co najmniej pół roku. Jej wydanie na konsoli Xbox Series X|S wydaje się natomiast być zależne od dobrej woli Sony. Podobna umowa obowiązuje zresztą tworzone przez polskie studio Bloober Team remake Silent Hill 2.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!