Final Fantasy XVI na premierowym zwiastunie! Fani mogą już odliczać dni do premiery

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI to jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Naturalnie nie mogło więc jej zabraknąć na tegorocznym pokazie PlayStation Showcase 2023. Zwiastun premierowy gry zwiastuje, że dostaniemy w swoje ręce naprawdę ciekawą produkcję.

Final Fantasy XVI z premierowym zwiastunem na PlayStation Showcase 2023

Zwiastun premierowy Final Fantasy XVI

Zwiastun premierowy Final Fantasy XVI ujawnia nam niezwykle ciekawe fragmenty. Nic więc dziwnego, że czekano z nim aż do dzisiaj, żeby pokazać go specjalnie podczas PlayStation Showcase 2023.

Warto zaznaczyć, że zwiastun można obejrzeć z polskimi napisami. Gra także zostanie wydana w naszej rodzimej mowie, więc najwidoczniej wydawca – Square Enix – rzeczywiście poświęci po raz pierwszy większe nakłady finansowe na rozreklamowanie w Polsce jednej ze swoich najgłośniejszych franczyz.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Final Fantasy XVI zadebiutuje już 22 czerwca 2023 roku. Gra będzie przynajmniej na początku tytułem ekskluzywnym dla PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.