Flintlock niespodziewanym objawieniem Xbox Game Pass? 20-minutowy gameplay daje na to nadzieję

Flintlock: The Siege of Dawn

Flintlock był już przesuwany kilka razy, ale tym razem chyba nareszcie doczekamy się jego premiery. Gra ponadto trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Warto więc zapoznać się z jej rozszerzonym gameplayem.

Flintlock na ponad 20-minutowym gameplayu

Zwiastun Flintlock

Najnowszy gameplay Flintlocka prezentuje nam wszystko, co chcemy wiedzieć o akcyjnym RPG. Możemy więc rzucić okiem na drzewko rozwoju, walkę i dialogi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że to nie są jedynie krótkie przebitki. Twórcy zaoferowali nam za to prezentację pełnoprawnej rozgrywki, która trwa aż ponad 20 minut.

Przypomnijmy, że preload gry jest już dostępny na Xboxach. Rozmiar tego tytułu jest dosyć niewielki i wynosi 16,48 GB, dzięki czemu nie zajmie on nam wiele na dysku.

Sam Flintlock pojawi się na rynku już 18 lipca 2024 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS5, Xboxach Series X|S i w Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.