Flintlock: The Siege of Dawn dostępne do pobrania na Xbox! Premiera nowego action-RPG już w lipcu

Flintlock: The Siege of Dawn Xbox Game Pass

Nieco ponad dwa tygodnie temu ujawniono datę premiery Flintlock: The Siege of Dawn. Zgodnie z zapowiedziami nowe action-RPG od twórców Ashen zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu. Użytkownicy konsol Xbox mogą już natomiast odpowiednio przygotować się na ten moment i pobrać pliki niezbędne do uruchomienia wspomnianej produkcji.

Preload Flintlock: The Siege of Dawn już dostępny na konsolach Xbox

Na konsolach Xbox ruszył bowiem preload Flintlock: The Siege of Dawn. Okazuje się, że nadchodząca produkcja studia A44 Games nie wymaga zbyt dużo wolnego miejsca na dysku twardym. Gracze muszą przygotować się na pobranie 16.45 GB danych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Otworzyły się Wrota do Wielkich Podziemi i uwolniły bogów oraz ich armie umarłych. Kraina Kian jest oblężona, a Miasto Świtu stoi na krawędzi zagłady. Czas, aby armia Koalicji odpowiedziała. Dokonaj zemsty, korzystając z prochu i magii. Rozpocznij epicką wyprawę celem pokonania bogów, odzyskania świata i zamknięcia wrót.

– informuje opis gry.

Flintlock: The Siege of Dawn zmierza nie tylko na Xbox Series X|S, ale także na PC i konsole PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 18 lipca 2024 roku. W dniu swojej premiery wspomniana produkcja trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.