Flintlock: The Siege of Dawn z datą premiery! Wiemy, kiedy nowe action-RPG trafi do Xbox Game Pass

Flintlock: The Siege of Dawn Xbox Game Pass

Pod koniec marca gracza mieli okazję zobaczyć obszerny gameplay z Flintlock: The Siege of Dawn, czyli nowego action-RPG od twórców Ashen. Wspomniana produkcja pojawiła się również na Xbox Games Showcase 2024. W trakcie pokazu Microsoftu deweloperzy ze studia A44 Games zaprezentowali nowy zwiastun, a także ujawnili datę premiery swojej gry.

Ujawniono datę premiery Flintlock: The Siege of Dawn. Gracze PC sprawdzą też wersję demo

Flintlock: The Siege of Dawn – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z przekazanymi informacjami Flintlock: The Siege of Dawn zadebiutuje na rynku 18 lipca 2024 roku. Tego samego dnia nowe action-RPG od twórców Ashen trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji na temat nadchodzącej produkcji studia A44 Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już dzisiaj – 10 czerwca 2024 roku – o 19:00 czasu polskiego na Steam pojawi się wersja demonstracyjna Flintlock: The Siege of Dawn. Użytkownicy komputerów osobistych będą mieli dokładnie tydzień na przetestowanie wspomnianego tytułu. Demo nowego action-RPG twórców Ashen zostanie bowiem udostępnione w ramach Steam Next Fest, które odbędzie się w dniach 10-17 czerwca 2024 roku.

Na koniec warto przypomnieć, że Flintlock: The Siege of Dawn zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W trakcie rozgrywki gracze wcielą się w postać Nor Vanek – elitarnej członkini armii Koalicji. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana bohaterka wspólnie ze swoim przypominającym lisa towarzyszem ruszy na „epicką” wyprawę, by dokonać zemsty na bogach.

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.