Flintlock: The Siege of Dawn zapowiedziane. To gra RPG z otwartym światem, która trafi do Xbox Game Pass

Flintlock: The Siege of Dawn

Dopiero co pisaliśmy, że F1 2019 wkrótce opuści Xbox Game Pass, ale teraz dla odmiany przynosimy dobre wieści. Otóż zapowiedziano Flintlock: The Siege of Dawn, czyli grę RPG z otwartym światem, która zawita do usługi Microsoftu w dniu swojej premiery. Produkcja twórców Ashen zapowiada się nadwyraz ciekawie.

Flintlock: The Siege of Dawn zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Flintlock: The Siege of Dawn

Jak już ustaliliśmy, Flintlock: The Siege of Dawn to gra RPG z otwartym światem. Wcielimy się tu w postać imieniem Nor, która będzie musiała zawalczyć o przyszłość ludzkości. Z czeluści zaświatów wydostała się bowiem nieumarła armia starego Boga, która chce uczynić świat swoją własnością.

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG w Xbox Game Pass

Dokładana data premiery Flintlock: The Siege of Dawn nie została ujawniona, ale gra ma się ukazać jeszcze w 2022 roku. „Pierwszego dnia” trafi ona również do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Czekacie, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.