Flintlock: The Siege of Dawn wkrótce z premierą! Nowy zwiastun przygotowuje graczy na starcie z bogami

Flintlock: The Siege of Dawn

W zeszłym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć 20-minutowy gameplay z Flintlock: The Siege of Dawn. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów z nowego action-RPG od twórców Ashen. W sieci pojawił się bowiem kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji studia A44 Games.

Nowy zwiastun Flintlock: The Siege of Dawn przypomina o nadchodzącej premierze

Flintlock: The Siege of Dawn – zwiastun

W najnowszym materiale promocyjnym Flintlock: The Siege of Dawn skupiono się przede wszystkim na najważniejszym elemencie gry, czyli walce. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja będzie zawierać elementy znane z gatunku soulslike, ale całość ma cechować się większą „mobilnością”. W przygotowanym przez deweloperów zwiastunie nie zabrakło też miejsca na prezentację kilku innych aspektów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wspomniany gameplay trailer zawiera bowiem również kilka scenek przerywnikowych, a także menu ekwipunku i drzewko rozwoju postaci. W trakcie rozgrywki gracze będą bowiem nie tylko zdobywać nowe przedmioty, ale także odblokują nowe umiejętności walki i przemieszczenia się, co pozwoli skuteczniej eliminować oponentów.

Przeplataj walkę wręcz, broń palną oraz magię w rytmicznych starciach, w których kombinacje łączą się płynnie, tworząc śmiercionośny taniec. Użyj zdolności prochu strzelniczego Nor, wykorzystaj pionowe poziomy, aby zyskać przewagę, siej śmierć z wysoka albo szybko wycofaj się z niebezpiecznych sytuacji.

– informuje opis gry na Steam.

Premiera Flintlock: The Siege of Dawn już 18 lipca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje tego dnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Zamierzacie sprawdzić nowe action-RPG od twórców Ashen? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.