Kolejna gra z datą premiery w Xbox Game Pass! Tym razem będzie to gratka dla fanów gier kooperacyjnych

Xbox Game Pass

Dokładnie wczoraj po południu poznaliśmy nową listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie czerwca 2024 roku. Wówczas na liście znalazło się m.in. The Callisto Protocol czy też dwie części serii Octopath Traveller. Dziś dotarły do nas wieści, że w połowie doczekamy się debiutu znacznie mniejszej, ale być może równie ciekawej produkcji.

Flock z datą premiery w Xbox Game Pass

Zwiastun Flock

Zgodnie z najnowszymi informacjami, jedna z nadchodzących gier od Annapurna Interactive, czyli Flock trafi w dniu swojej premiery, czyli 16 lipca 2024 roku do abonamentu Xbox Game Pass. Mowa więc o całkiem ciekawej produkcji, która rdzeń swojej zabawy opiera na kooperacji oraz podróżach przez całkiem różnorodne krainy, gdzie naszym zadaniem będzie poszukiwanie rozmaitych stworzeń.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra jest odą do radości płynącej z lotu i odkrywania. Zaczynając od małego stada latających owiec, hodujesz je i kierujesz na świeże, nietknięte pastwiska. Po drodze odkryjesz tajemnice pięknych wyżyn i ich dzikie stworzenia.

Opis Flock

Sama stylistyka tej przygodówki jest bardzo przyjemna dla oka, choć stylistka w żaden sposób nie nawiązuje do największych hitów AAA. Mowa o bardzo małej, niezależnej pozycji w sam raz, aby zrelaksować się, albo spędzić czas z najmłodszymi.

Zapewne w najbliższym czasie ujawnione zostanie więcej gier, które zasilą bibliotekę Xbox Game Pass w lipcu 2024 roku. Na razie zaczynamy skromnie, ale przecież nie zawsze trzeba grać tylko w blockbustery na setki godzin, prawda?

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.